Miastowo - Portal Miast Polskich

Zatrzymano złodziei quadów

Jawor

Policja z Jawora w Dolnym Śląsku zabezpieczyła dwa quady o łącznej wartości blisko 50 tysięcy złotych. Jeden z nich został skradziony z niedalekiej gminy Bolków, a drugi aż z terenu Szwecji.

W minionym tygodniu jaworscy kryminalni zdobyli informację, że na terenie jednej z posesji w powiecie przechowywane są quady, które pochodzą z kradzieży. Policjanci, dzięki szybkiej i profesjonalniej pracy, w dość krótkim czasie ustalili, gdzie dokładnie znajduje się dziupla. Po wejściu na teren posesji, w pomieszczeniu gospodarczym, znaleźli dwa quady o łącznej wartości blisko 50 tys. złotych.

Podczas wykonywanych czynności funkcjonariusze ustalili, że jeden z zabezpieczonych pojazdów pochodzi z kradzieży, do której doszło w Szwecji, a drugi został skradziony całkiem niedawno z terenu gminy Bolków.

W tej sprawie mundurowi zatrzymali 38-letniego właściciela posesji oraz jego 46-letniego wspólnika. Obaj usłyszeli już zarzuty dotyczące kradzieży pojazdu oraz paserstwa. Za tego typu przestępstwa grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

KPP Jawor, 13 marca 2021Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.