Miastowo - Portal Miast Polskich

Pijany szaleniec wylewał paliwo na stacji

Gubin

Policjanci zatrzymali 27-latka, który dla zabawy zniszczył wyposażenie stacji paliw. Wartość strat to ponad 4 tysiące złotych.

W środę (10 marca) w godzinach nocnych, dyżurny gubińskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie o awanturującym się na stacji paliw mężczyźnie. Jak później ustalono, 27-latek na stacji paliw oddawał mocz na wycieraczkę, a także nie reagując na upomnienia pracowników stacji, zniszczył zamrażarkę do kostek lodu.

Następnie po wyjściu z budynku podszedł do dystrybutora i zaczął rozlewać paliwo po podjeździe, jednakże dzięki szybkiej reakcji pracowników urządzenie zostało zablokowane. Nie ostudziło to jednak zapędów mężczyzny, który zaczął rzucać pistoletami do tankowania gazu LPG.

Po wszystkim agresor zaczął uciekać. Nie zdołał się jednak zbytnio oddalić, gdyż został zatrzymany przez wezwanych na interwencję policjantów prewencji. Mężczyzna oznajmił, że dokonał zniszczeń na stacji... dla zabawy.

Będący pod wpływem alkoholu 27-latek był agresywny i nie reagował na wydawane przez mundurowych polecenia. Ponadto w czasie interwencji znieważył policjantów, groził im pozbawieniem życia, a także naruszył ich nietykalność cielesną.

Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Wartość poniesionych przez właściciela strat to ponad 4 tysiące złotych. Teraz grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Justyna Kulka, KPP Krosno Odrzańskie, 17 marca 2021Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.