Miastowo - Portal Miast Polskich

Rowerem na czołówkę z busem...

Zdzieszowice

O tym jak może zakończyć się chwila nieuwagi, przekonał się 18-latek z Krapkowic, który jadąc jednośladem, czołowo zderzył się z busem. Na szczęście w tym przypadku skończyło się tylko na siniakach i zadrapaniach.

Do tego zdarzenia doszło 3 września br. około godziny 15.30 w Zdzieszowicach. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, 18-letni rowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 59-letniemu kierowcy volkswagena i zderzył się z nim czołowo.

Na szczęście pojazd jechał powoli, a cała sytuacja, choć była bardzo niebezpieczna, zakończyła się tylko na siniakach i zadrapaniach. Teraz policjanci wyjaśniają szczegóły tego zdarzenia.

Rower to jeden z popularniejszych środków transportu. Jest ekonomiczny i ekologiczny. Należy jednak pamiętać, że na drodze zawsze musimy być uważni i stosować się do obowiązujących przepisów.

Zobacz moment wypadku:

KWP Opole, 4 września 2020Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.