Miastowo - Portal Miast Polskich

Zbudował kryjówkę za szafką kuchenną

Bolesławiec

Mieszkaniec Bolesławca ukrywał się w skrytce wykutej za szafką kuchenną. Policjanci odkryli tajemne miejsce przestępcy i przetransportowali do zakładu karnego, gdzie od pewnego czasu powinien przebywać.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali poszukiwanego 29-latka. Mężczyzna był przekonany, że wymyślił plan doskonały tworząc kryjówkę w swoim mieszkaniu, która była zasłonięta melbami kuchennymi i przedmiotami codziennego użytku.

W ścianie wykuł wnękę, do której chował się gdy w pobliżu jego miejsca zamieszkania pojawiali się policjanci. Doświadczeni funkcjonariusze szczegółowo sprawdzili miejsce zamieszkania poszukiwanego i odkryli jego kryjówkę.

Zabawa w chowanego skończyła się dla mieszkańca Bolesławca zatrzymaniem i pobytem w zakładzie karnym przez najbliższe co najmniej 2 lata i 4 miesiące. Mężczyzna ma do odbycia karę pozbawienia wolności w związku z popełnionymi kradzieżami z włamaniem.

Dodatkowo 29-latek jest podejrzewany również o kradzieże katalizatorów, dlatego jego pobyt w więzieniu może się wydłużyć.

KMP Wrocław, 8 października 2021Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.