Miastowo - Portal Miast Polskich

39 i 41-latek połakomili się na domek św. Mikołaja

Łódź

Funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego w Łodzi zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy chcieli okraść domek Świętego Mikołaja na Pasażu Schillera w Łodzi.

Kilka dni temu głęboko w nocy, po godnie 3.00 z polecenia dyżurnego miasta policjanci pojechali na ul. Piotrkowską, gdzie nieznani sprawcy chcieli okraść jeden z wystawowych domków.

Okazało się, że pracownik ochrony jarmarku bożonarodzeniowego usłyszał hałasy dobiegające z domku Świętego Mikołaja. Kiedy zbliżył się do niego zauważył dwóch mężczyzn z których jeden był już w jego wnętrzu.

Natychmiast na miejsce została wezwana policja, która zatrzymała podejrzanego 39 i 41- latka, mieszkańców Łodzi. Dzięki szybkiej reakcji policjantów udaremniono rabunek. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty usiłowania kradzieży, co zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

KMP Łódź, 2 grudnia 2021Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.