Miastowo - Portal Miast Polskich

Złodzieje tak bardzo chcieli to auto, że przynieśli do niego akumlator

Bolesławiec

Przestępcy byli na tyle zdeterminowani w swoich działaniach, że kiedy zorientowali się, że auto po które przyszli nie ma źródła zasilania wrócili się po swój akumulator, zamontowali go i odjechali.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego bolesławieckiej jednostki policji ustalili i zatrzymali 3 osoby podejrzane o włamanie i kradzież samochodu osobowego z prywatnej posesji. Do przestępstwa doszło w nocy w jednej z miejscowości na terenie gminy Osiecznica.

Zdeterminowani złodzieje widząc, że samochód, który chcieli ukraść jest bez akumulatora zorganizowali swoje zasilanie i odjechali z posesji pokrzywdzonego.

Policjanci ustalili miejsce gdzie zatrzymani ukryli swój łup i w kompleksie leśnym zabezpieczyli skradziony pojazd. Podejrzani usłyszeli zarzut dokonania wspólnie i w porozumieniu kradzieży z włamaniem.

Dodatkowo 23-latek, który kierował skradzionym pojazdem, odpowie za złamanie sądowego zakazu i jazdę pomimo cofniętych uprawnień, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Bolesławiec, 20 czerwca 2022Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.