Miastowo - Portal Miast Polskich

Miesięczny areszt za znęcanie się nad mężem

Świdnik

Mężczyzna zgłosił policjantom, że jego małżonka od dłuższego czasu stosuje wobec niego przemoc. Zatrzymali oni 49-latkę i osadzili w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania była trzeźwa.

W miniony wtorek w świdnickiej komendzie policji pojawił się mężczyzna, który zgłosił że został dźgnięty nożyczkami w nogę przez swoją żonę. Jak wynikało ze wskazywanych przez niego okoliczności, jego 49-letnia małżonka od dłuższego czasu stosuje wobec niego przemoc. Pomiędzy małżonkami miało dochodzić do awantur i nieporozumień.

Sprawą zajęli się mundurowi. Zatrzymali 49-latkę i osadzili w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania była trzeźwa.

Wczoraj zatrzymana kobieta została doprowadzona do Sądu Rejonowego Lublin-Wschód w Świdniku, gdzie zastosowano wobec niej tymczasowy miesięczny areszt. Teraz ustalane są okoliczności opisywanych przez mężczyznę zdarzeń.

Magdalena Szczepanowska, KWP Lublin, 27 stycznia 2023Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.