Miastowo - Portal Miast Polskich

Zatrzaśnięte kluczyki, a w aucie dziecko. Policjanci wybili szybę

Wrocław

Policjanci z Wrocławia zostali zaalarmowani przez roztrzęsioną kobietę o zatrzaśnięciu w pojeździe kluczyków. Nie byłby w tym nic nadzwyczajnego, bo takie sytuacje mogą się każdemu przytrafić, gdyby nie 3-letnie dziecko w środku.

Funkcjonariusze natychmiast pojechali we wskazane miejsce, aby jak najszybciej uwolnić dziecko. Zastali tam zdenerwowaną 32-latkę, która wyznała, że z roztargnienia zatrzasnęła kluczki w swoim samochodzie. We wnętrzu pojazdu, w foteliku samochodowym, znajdowała się 3-letnia dziewczynka.

Policjanci poprosili mamę o odwrócenie uwagi córki, a w tym czasie wybili boczną szybę pojazdu i uwolnili dziewczynkę. 3-latka cała i zdrowa trafiła pod opiekę mamy.

Opisana sytuacja była podyktowana pośpiechem i roztargnieniem, ale często bywa tak, że opiekunowie, zostawiają świadomie dzieci w pojeździe, mając na to różne wytłumaczenia.

Widząc podobną sytuację, kiedy życie i zdrowie maluchów jest zagrożone, nie bądźmy obojętni, zareagujmy, zadzwońmy na Policję. Opiekujmy się naszymi pociechami w sposób odpowiedzialny, aby nie doszło do sytuacji, w której do końca życia będziemy mieć wyrzuty sumienia.

KMP Wrocław, 29 września 2020Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.