Miastowo - Portal Miast Polskich

Zaparkował i zaczął kopać sąsiednie auto

Kraśnik

21-latek skopał drzwi oraz skakał po masce zaparkowanej skody. Tłumaczył, że chciał zniszczyć auto osobie, z którą ma konflikt. Nie wiedział jednak, że skoda jednak należy do kogoś innego.

Kraśniccy policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańca Kraśnika o tym, że ktoś uszkodził jego samochód marki Skoda. Na miejscu funkcjonariusze wraz z policyjnym technikiem kryminalistyki wykonali oględziny uszkodzonego pojazdu.

W wyniku działań kryminalnych udało się ustalić, że 21-letni mieszkaniec Kraśnika podjechał swoim samochodem, wysiadł i zaczął kopać w drzwi oraz skakać po masce skody, a następnie odjechał. Całą sytuację zarejestrowała kamera monitoringu.

21-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzut zniszczenia mienia na kwotę niemal 15 tysięcy złotych. Przyznał się do popełnienia tego czynu i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Tłumaczył, że chciał zniszczyć auto osobie, z którą ma konflikt.

Nie wiedział jednak, że skoda jednak należy do kogoś innego. Ostatecznie o jego losie zadecyduje sąd.

KPP Kraśnik, 5 czerwca 2023Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.