Miastowo - Portal Miast Polskich

Groźny wypadek motocykla pod Włocławkiem

Włocławek

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w Krojczynie. Kobieta kierująca renault skręcając w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa poruszającemu się z przeciwnego kierunku motocykliście doprowadzając do wypadku.

Do zdarzenia doszło przed godziną 16.00 ostatniego dnia maja. W miejscowości Krojczyn na skrzyżowaniu doszło do zderzenia auta osobowego i motocykla. Kierująca renault 28-letnia mieszkanka powiatu włocławskiego nie upewniła się, co do możliwości wykonania bezpiecznego manewru skrętu w lewo.

W konsekwencji nie ustępiła pierwszeństwa jadącemu z przeciwnego kierunku ruchu motocykliście, doprowadzając do zderzenia z jednośladem.

W wyniku tego zdarzenia kierujący kawasaki 40-letni mieszkaniec gminy Dobrzyń nad Wisłą i pasażerka jednośladu trafili do szpitala. Kobieta doznała poważnych obrażeń. Policjanci ustalili, że oboje kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierującej renault. Zdarzenie zostało utrwalone na monitoringu i przedstawiamy je, jako ostrzeżenie.

Na drodze należy zachować ostrożność i dokładnie upewnić się, co do możliwości wykonania manewru skrętu czy wyprzedzania. To już kolejny wypadek z udziałem motocykla w dopiero co rozpoczętym sezonie.

KWP Bydgoszcz, 9 czerwca 2023Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.