Miastowo - Portal Miast Polskich

Ukradł perfumy i... klatkę papug

Gdańsk

Mężczyzna został przyłapany na kradzieży perfum z drogerii. Policjanci nie tylko zatrzymali go na miejscu zdarzenia, ale również ustalili, że dzień wcześniej ukradł on klatkę z dwiema papugami ze sklepu zoologicznego.

Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów, których obecność była kluczowa, 36-latek został zatrzymany na gorącym uczynku. Kryminalni zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do tczewskiej komendy.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna ukradł dwa perfumy z drogerii o łącznej wartości 540 złotych. W trakcie dalszych ustaleń kryminalni odkryli, że ten sam mężczyzna dzień wcześniej ukradł klatkę z dwiema papugami ze sklepu zoologicznego. Właściciel sklepu oszacował straty na 830 złotych.

Sprawca, nie licząc się z konsekwencjami, ukradł zwierzęta, które jak sam przyznał, uciekły. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty kradzieży, za co grozi mu do 5 lat więzienia.

KWP Gdańsk, 20 lipca 2023Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.