Miastowo - Portal Miast Polskich

Kompletnie pijany demolował samochody... łopatą

Jedlina-Zdrój

Zniszczył łopatą dwa samochody osobowe i dwa dostawcze. Mężczyzna został złapany na gorącym uczynku. Jednak nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania.

Kilka dni temu nad ranem policjanci Wydziału Ruchu Drogowego komendy miejskiej w Wałbrzychu otrzymali informację o młodym mężczyźnie, który demoluje zaparkowane samochody w Jedlinie-Zdroju.

Po przyjeździe na miejsce zgłoszenia funkcjonariusze policji na gorącym uczynku zatrzymali sprawcę tych aktów wandalizmu. Okazało się, że był nim kompletnie pijany 20-latek.

Z relacji zgłaszających wynikało, iż około godziny 5:30 młody mężczyzna bez koszulki - z niewiadomych przyczyn przy pomocy łopaty zaczął demolować samochody zaparkowane przy ulicy w Jedlinie-Zdroju.

Policjanci ruchu drogowego szybko udali się na miejsce zgłoszenia, zatrzymali sprawcę i potwierdzili, że w wyniku dewastacji uszkodzone zostały cztery pojazdy – dwa samochody osobowe oraz dwa dostawcze.

Zdjęcia przedstawiają miejsce dewastacji pojazdów w Jedlinie-Zdroju - samochody i policjanci z zatrzymanym oraz zbliżenie jednego z uszkodzeń:

Policjanci ustalili również, iż mieszkaniec miasta jest nietrzeźwy. Badanie wykazało w organizmie 20-latka 1,85 promila alkoholu.

Podejrzany usłyszał już w tej sprawie zarzuty i nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania. Teraz 20-latek może trafić za kraty więzienia na najbliższe 5 lat. O jego losie zdecyduje sąd.

KMP Wałbrzych, 7 października 2020Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.