Miastowo - Portal Miast Polskich

Kręcił "bączki" na boisku, bo był zły na dziewczynę

Parczew

Za zniszczenie murawy boiska piłkarskiego odpowie 20-latek, który kręcił tak zwane „bączki” swoim BMW w Dębowej Kłodzie. W ten sposób chciał wyładować swoją złość na swoją dziewczynę.

Jak ustali parczewscy kryminalni do zdarzenia doszło dwa tygodnie temu w Dębowej Kłodzie w powiecie parczewskim. Murawa boiska piłkarskiego została częściowa zniszczona przez pojazd, który wjechał na trawiastą nawierzchnię. Kierujący pojazdem kręcąc tak zwane „bączki” zrył płytę boiska gdzie rozgrywane są mecze miejscowej drużyny.

Początkowo klub piłkarski w mediach społecznościowych wystosował apel do sprawcy uszkodzenia nawierzchni boiska, aby ten sam się do nich zwrócił i naprawił szkodę. Tak się jednak nie stało.

W miniony weekend do parczewskiej komendy wpłynęło zawiadomienie o uszkodzeniu mienia. Gmina oszacowała straty na ponad 5 tysięcy złotych. Sprawą zajęli się parczewscy kryminalni, którzy ustalili sprawcę przestępstwa. Okazał się nim 20 – latek z powiatu włodawskiego.

Mężczyzna został zatrzymany. Policjantom tłumaczył, że w ten sposób chciał rozładować swoją złość po kłótni z dziewczyną z innego powiatu. Wczoraj usłyszał zarzuty z kodeksu karnego dotyczące zniszczenia mienia. Za takie przestępstwo grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

KWP Lublin, 29 października 2020Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.