Miastowo - Portal Miast Polskich

Szalona jazda kierowcy skody "na czołówkę"

Mońki

Skrajnie nieodpowiedzialne prowadzenie samochodu mogło doprowadzić do tragedii. Cudem nie doszło do wypadku trzech samochodów i potrącenia czterech osób.

W piątek, 06.11.2020 r., tuż po 20:00, do Komendy Powiatowej Policji w Mońkach wbiegł zdenerwowany mężczyzna i powiedział, że kilka minut wcześniej, na przejściu dla pieszych w rejonie ulic Alei Niepodległości i Tysiąclecia, kierowca samochodu osobowego zachował się skrajnie nieodpowiedzialnie. Dodał, że cudem nie doszło do potrącenia czterech osób, w tym jego żony oraz dwójki dzieci.

Przebieg zdarzenia, zarejestrowany przez kamerę miejskiego monitoringu, można zobaczyć na poniższym filmie:

Dyżurny słysząc historię, szybko przejrzał monitoring i widząc zarejestrowany przebieg zdarzenia, natychmiast skierował patrole celem zatrzymania kierowcy skody. Już po niespełna godzinie policjanci na jednej z ulic w Mońkach zatrzymali do kontroli kierującego.

Mężczyzna stracił już prawo jazdy. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

KWP Białystok, 9 listopada 2020Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.