Miastowo - Portal Miast Polskich

Ukradł biżuterię i perfumy dla swojej dziewczyny

Jelenia Góra

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się do jednego z mieszkań na terenie powiatu jeleniogórskiego. Skradzioną odzież, perfumy, a także część biżuterii złodziej przekazał swojej dziewczynie.

Policjanci z komisariatu w Kowarach ustalili, a następnie zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o kradzież z włamaniem.

Jak ustalili funkcjonariusze, do przestępstwa doszło w ubiegłym miesiącu w jednej z miejscowości gminy Mysłakowice. Mężczyzna wykorzystał nieobecność właścicielki i okradł jej mieszkanie. Jego łupem padło mienie o wartości blisko 17 tysięcy złotych. Był to między innymi sprzęt RTV, odzież, perfumy oraz złota biżuteria.

Policjanci powiadomieni o zdarzeniu rozpoczęli poszukiwanie złodzieja. W wyniku prowadzonych czynności i zebranych w tej sprawie informacji wytypowali i zatrzymali 26-latka jako podejrzewanego o kradzież. Podczas sprawdzania jego mieszkania i samochodu policjanci odnaleźli większość skradzionych rzeczy. Okazało się, że mężczyzna odzież, perfumy, a także część biżuterii podarował swojej dziewczynie.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Za popełnione przestępstwo grozi zatrzymanemu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

KMP Jelenia Góra, 14 listopada 2020Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.