Miastowo - Portal Miast Polskich

Wjechał pod prąd na S7 - inny kierowca zajechał mu drogę

Elbląg

Szybka reakcja instruktora jazdy z Elbląga powstrzymała kierowcę wjeżdżającego na drogę ekspresową ruchu pod prąd. Całą akcję zarejestrowała kamera instruktora. Komendant osobiście osobiście podziękował mężczyźnie za reakcję.

Do tej bardzo groźnej sytuacji na drodze doszło na trasie S7 na węźle Elbląg Wschód. Elbląski instruktor jazdy Przemysław Olszak odbywając jazdę szkoleniową z kursantką, zauważył jadącego pod prąd osobowego seata.

Zdając sobie sprawę z tego, jak groźna jest taka sytuacja, instruktor zajechał mu drogę uniemożliwiając dalszą jazdę. Następnie wysiadł ze swojego samochodu i nakazał zawrócić kierowcy seata, pilnując aby zrobił to w sposób bezpieczny.


Komendant Miejski Policji w Elblągu insp. Robert Muraszko postanowił osobiście podziękować instruktorowi, za tak odpowiedzialną i skuteczną reakcję na zagrożenie, jakie pojawiło się na drodze.

Jak bardzo niebezpieczna była ta sytuacja na trasie S7 widać na powyższym filmie, który został utrwalony za pomocą samochodowego wideorejestratora. Nagranie to trafiło do Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń elbląskiej komendy. Policjanci przeprowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie.

KMP Elbląg, 16 listopada 2020Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.