Miastowo - Portal Miast Polskich

Tak uciekał przed policją, że... urwał koło w aucie

Siechnice

Policyjni wywiadowcy namierzyli poszukiwanego mężczyznę. Gdy dali mu sygnał do zatrzymania się, ten postanowił spróbować swoich szans i zaczął uciekać. Jego pojazd nie wytrzymał jednak terenowej jazdy.

Policyjni wywiadowcy pozyskali informację, że poszukiwany mężczyzna przebywa na terenie jednej z miejscowości w gminie Siechnice. W trakcie obserwacji zauważyli interesujący ich pojazd marki Daewoo na ząbkowickich tablicach rejestracyjnych.

Na widok policjantów mężczyzna skręcił dynamicznie w polną drogę i zaczął uciekać, nie stosując się do dawanych przez policjantów sygnałów. Rozpoczął się pościg.

Osobowe daewoo nie wytrzymało jednak terenowej jazdy i w samochodzie urwało się lewe koło. Mężczyzna wybiegł z samochodu i próbował uciekać pieszo. Po chwili został zatrzymany.

Okazał się nim być 27-letni mieszkaniec gminy Żórawina. Potwierdziło się to, że mężczyzna był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków. To, że trafi za kratki, nie było jednak jego jedynym zmartwieniem.


Policjanci znaleźli przy nim kilka porcji amfetaminy. Mieli też podejrzenia, czy nie znajduje się pod jej wpływem, dlatego została mu pobrana krew do dalszych badań.

Za posiadanie narkotyków zatrzymanemu grozić może kara do trzech lat pozbawienia wolności. Będzie musiał też odpowiedzieć za niezatrzymanie się do policyjnej kontroli, a dalsze badania wykażą, czy kierując pojazdem znajdował się pod wpływem środków odurzających.

KMP Wrocław, 22 listopada 2020Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.