Miastowo - Portal Miast Polskich

Udało się odzyskać skradzionego poloneza

Płock

Kilkudziesięcioletni polonez został skradziony z parkingu na jednym z płockich osiedli i przewieziony na lawecie do kryjówki złodzieja.

Do kradzieży pojazdu doszło w Płocku na jednym z osiedli. Nieznany sprawca ukradł zaparkowany na ogólnodostępnym parkingu samochód, którego dzisiaj rzadko można spotkać na polskich drogach. Był to liczący już kilkadziesiąt lat, kultowy polonez.

By wyjechać nim z terenu parkingu złodziej załadował samochód na lawetę i przewiózł go do oddalonej o kilka kilometrów kryjówki. Kiedy właściciel zorientował się, że sentymentalne dla niego auto zostało skradzione, powiadomił o tym policję.

Śledczy z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy szybko ustalili personalia podejrzanego o kradzież i zatrzymali mężczyznę. 38-latek usłyszał już zarzut kradzieży. Ustalenia śledczych wskazują, że najprawdopodobniej polonez poddany byłby renowacji i dalszej sprzedaży.

Wiekowe auto wróciło do właściciela. Sprawcy kradzieży grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

KWP Radom, 7 grudnia 2020Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.