Miastowo - Portal Miast Polskich

Nie zapłacił za zakupy. Trafił na policjanta

Słupsk

Z pełnym koszem zakupów wyjechał na parking sklepu drzwiami wejściowymi. Minął się z wchodzącym do sklepu policjantem po służbie.

Policjant słupskiej komendy będąc poza służbą, ujął 40-latka, który z koszem pełnym zakupów wyszedł ze sklepu, nie uiszczając opłaty. Uwagę policjanta zwróciło wychodzenie mężczyzny wejściowymi drzwiami. Funkcjonariusz podejrzewał, że klient nie zapłacił należności za produkty.

Po tym, jak policjant w rozmowie z kasjerami potwierdził fakt nieuiszczenia opłaty przez klienta sklepu, wyszedł za sprawcą kradzieży i powstrzymał go od pakowania produktów do toreb, następnie poinformował dyżurnego jednostki i przekazał interwencję mundurowym, którzy przyjechali na miejsce zgłoszenia.

Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji policjanta skradzione przedmioty o łącznej wartości kilkuset złotych zostały odzyskane i wróciły na półki sklepowe. 40-latek został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. W piątek, 18.12.2020 r., został przesłuchany i usłyszał zarzuty kradzieży. To przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat więzienia.

KWP Gdańsk, 21 grudnia 2020Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.