Miastowo - Portal Miast Polskich

Pijana 23-latka ukradła samochód na stacji paliw

Brzeg

Zatrzymana do kontroli 23-latka, która w organizmie miała ponad 2 promile alkoholu, swoją podróż rozpoczęła na jednej ze stacji paliw. Tam wykorzystała nieuwagę właściciela, wsiadła do jego seata i odjechała.

24 grudnia, kilka minut po godzinie 23:00 policjanci z Brzegu otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że nietrzeźwa kobieta, miała zaparkować przed jednym z zakładów pracy w mieście. Na miejscu policjanci potwierdzili przypuszczenia świadka.

W samochodzie zastali 23-latkę. W organizmie miała ponad 2 promile alkoholu, a dalsze czynności pokazały, że to nie jedyne przewinienie kobiety. Jej podróż rozpoczęła się na jednej ze stacji paliw w mieście. Tam wykorzystała nieuwagę właściciela seata, w którym były pozostawione kluczyki, wsiadła do pojazdu i odjechała nim.

Pojazd wrócił już do właściciela, natomiast mieszkanka województwa dolnośląskiego usłyszał zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu i kierowania pod wpływem alkoholu.

Grozi jej kara do 5 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna

KWP Opole, 28 grudnia 2020Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.