Miastowo - Portal Miast Polskich

Szybka jazda zimą zakończona... w stawie

Lublin

Kierująca seatem 58-latka wpadła w poślizg i wjechała do stawu. Kobieta była trzeźwa, ale... spieszyła się do pracy.

Zima jest szczególnie trudnym czasem dla kierowców. Warunki panujące na drodze, wymagają większej wyobraźni i refleksu, a przede wszystkim rozwagi. Warto pamiętać, że prędkość dopuszczalna nie zawsze oznacza prędkość bezpieczną, a szczególnie na ośnieżonej drodze.

Przekonała się o tym 58-letnia mieszkanka gminy Baranów, która dziś rano (13.01.2021 r.), kierując seatem, wjechała do stawu. Do zdarzenia doszło w Żyrzynie.

Kobieta nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, na skutek czego, na łuku drogi auto wpadło w poślizg i wjechało wprost do przydrożnego stawu.


Na szczęście samochód zanurzył się tylko do połowy, dzięki czemu kierującej i jej pasażerce nic się nie stało. Obie zostały wydobyte z pojazdu dzięki szybkiej i sprawnej akcji straży pożarnej. Nie odniosły poważnych obrażeń.

Kierująca pojazdem była trzeźwa. Za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem i punktami karnymi.

KWP Lublin, 13 stycznia 2021Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.