Miastowo - Portal Miast Polskich

Wandal z nunczako i maczetą biegał po mieście

Zelów

W Zelowie zatrzymano agresywnego 35-latka, który w środku nocy biegał po mieście wymachując nunczako. Miał przy sobie również maczetę oraz wiatrówkę.

W nocy 27 stycznia 2021 roku policjanci z Zelowa zostali zaalarmowani, że po mieście biega pijany, agresywny mężczyzna, który ma przy sobie przedmiot przypominający broń. Krzyczał używając wulgaryzmów oraz wymachiwał jakimś przedmiotem. Policjanci natychmiast zlokalizowali agresora, który nie szczędził obraźliwych słów. Mundurowi szybko przywołali furiata do porządku.

Okazało się, że 35-latek miał przy sobie maczetę, krótką wiatrówkę gazową oraz broń białą w postaci nunczako. Okazało się, że notowany zelowianin swoją agresję wyładował na bmw, które spotkał na swojej drodze. Skopał auto i jakby nic się nie stało poszedł dalej wyzywając i wymachując nunczako.

Agresor trafił do policyjnej celi. Śledczy wykonali oględziny uszkodzonego auta, a jego właściciel straty wycenił wstępnie na 600 złotych. Mieszkaniec Zelowa usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia za co grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Mężczyzna odpowie też za wykroczenie nielegalnego posiadania broni białej.

KMP Łódź, 1 lutego 2021Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.