Miastowo - Portal Miast Polskich

Ukraińcowi bardzo nie spodobał się szlaban parkingowy

Międzyrzecz

Aż dwa razy podchodził do szlabanu by go zniszczyć, ponieważ za pierwszym razem szlaban nie dawał za wygraną. Wszystko pod okiem kamery. Policjanci nie mieli problemu, by go zatrzymać.

Międzyrzeccy policjanci przyjęli zgłoszenie, że w czwartek, 11.02.br., na jednej z międzyrzeckich ulic nieznany sprawca uszkodził szlaban przy wjeździe na parking.

Przedstawiciel spółdzielni mieszkaniowej przedstawił nagranie z monitoringu, na którym widać, jak mężczyzna podchodzi do szlabanu, wyłamuje go, po czym oddala się jedną z ulic. Policjanci podczas działań operacyjnych szybko ustalili i zatrzymali wandala.

Okazało się, że obcokrajowiec od niespełna dwóch tygodni przebywa w Polsce, gdzie chciał podjąć pracę zarobkową. Już kolejnego dnia od zdarzenia mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia.

28-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa, jednak nie potrafił racjonalnie wyjaśnić, dlaczego to zrobił. Za tego typu przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do pięciu lat pozbawienia wolności.

Przypominamy, że każdy sygnał, informacja czy zgłoszenie o niebezpiecznej sytuacji jest traktowane priorytetowo przez policjantów. A wszelkie przejawy chuligaństwa, dewastacji cudzego mienia będą spotykały się z natychmiastową reakcją i brakiem jakiejkolwiek tolerancji czy przyzwolenia na takie zachowania. Po to, aby autorzy tych czynów odpowiedzieli za swoje zachowania przed wymiarem sprawiedliwości.

,Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.