Miastowo - Portal Miast Polskich

Sprzątała mieszkanie, ale też podbierała dziecku ze skarbonki

Lublin

24-latka zatrudniła się u jednej z rodzin, by sprzątać. W rzeczywistości jej celem było okradanie właścicieli. Wpadła na nagraniu z ukrytej kamery. Łącznie ukradła prawie 15 tysięcy złotych.

24-latka w grudniu zatrudniła się jako pomoc sprzątająca u jednej z rodzin z Lublina. W pewnym momencie właściciele zaczęli mieć wątpliwości co do uczciwości zatrudnionej kobiety.

W związku z tym, w pokoju dziecka postanowili zainstalować ukrytą kamerkę, zwróconą wprost na skarbonkę. Bardzo szybko okazało się, że podejrzenia mieszkańców Lublina były słuszne. Przedwczoraj, 24.02.2021 r., na kamerce nagrał się moment, gdy 24-latka wykonując prace sprzątające wyciąga ze skarbonki oszczędności dziecka: 700 złotych.

Właściciele domu od razu postanowili zareagować. Mieszkanka Bełżyc początkowo zaprzeczała kradzieży, jednak gdy na miejscu pojawili się policjanci zwróciła całą sumę.

Jak się okazało, nie była to jedyna kradzież na koncie 24-latki. Łącznie kobieta okradła swoich pracodawców na kwotę blisko 15 tysięcy złotych. Jej łupem padły również dwie markowe koszulki. Zatrzymana noc spędziła w policyjnym areszcie. Dzisiaj policjanci z 3 komisariatu przedstawili jej 4 zarzuty.

Za kradzież może jej grozić do 5 lat więzienia.

KWP Lublin, 26 lutego 2021Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.