Miastowo - Portal Miast Polskich

Projekt „Moje Miasto”

O mieście subiektywnie

Koszalin

Dominika Grzeszczak

Spacerek w sercu miasta

Życie mieszkańców Koszalina od zawsze skupiało się wokół ulicy Zwycięstwa. Przy niej na przełomie XIX i XX wieku znajdowały się wszystkie najważniejsze urzędy, eleganckie sklepy i ekskluzywne restauracje...Najnowsze w portalu:
Kraśnik

5 czerwca 2023

Zaparkował i zaczął kopać sąsiednie auto

21-latek skopał drzwi oraz skakał po masce zaparkowanej skody. Tłumaczył, że chciał zniszczyć auto osobie, z którą ma konflikt. Nie wiedział jednak, że skoda jednak należy do kogoś innego...
Poznaj miasto dnia:
Radom
Miasto wielkich pokazów lotniczych

To drugie po Warszawie największe miasto województwa mazowieckiego jest znane nie tylko z najmniej popularnego w Polsce lotniska międzynarodowego, ale też największych w kraju i jednych z największych w Europie pokazów lotniczych Radom Air Show.
Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Albicla, Instagram i Twitter.