Miastowo - Portal Miast Polskich

Samochód przewrócił karetkę jadącą na sygnale

Lublin

Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny zderzenia karetki pogotowia z samochodem marki Kia. W wyniku groźnie wyglądającej kolizji jadący na sygnałach ambulans został wytrącony z toru jazdy i przewrócił się na bok.

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło wczoraj przed godziną 16. na skrzyżowaniu alei Tysiąclecia i Unii Lubelskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż kierujący karetką transportową na sygnałach świetlnych i dźwiękowych zjeżdżał z ronda w kierunku alei Unii Lubelskiej.

W pewnym momencie doszło do zderzenia z jadącym na wprost samochodem marki Kia, który w tym czasie wjechał na skrzyżowanie. W wyniku kolizji wytrącony z toru jazdy ambulans przewrócił się na bok. Dwie osoby jadące karetką przewieziono do szpitala. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Nagranie pochodzi z kamer miejskiego monitoringu.

Dwie osoby wymagały pomocy medycznej. Na szczęście skończyło się na ogólnych potłuczeniach. Zarówno 24-letni kierowca karetki jak i 33-latek siedzący za kierownicą kii byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny kolizji.

Kamil Gołębiowski, KMP Lublin, 24 marca 2021Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.