Miastowo - Portal Miast Polskich

Niczego nie ukradł, za to na włamaniu zgubił swój portfel

Myszków

22-letni włamywacz chciał okraść dom jednorodzinny. Na miejscu jednak nic ciekawego nie znalazł. Zostawił za to masę śladów i, jakby tego było mało, własny portfel z wszystkimi swoimi dokumentami tożsamości...

Policjanci z Myszkowa zostali powiadomieni o włamaniu do domu jednorodzinnego w Myszkowie. Sprawca dostał się do środka, wyłamując okno. Na miejscu okazało się, że niczego nie ukradł. Uciekając z miejsca zdarzenia, zgubił portfel z dokumentami, który znaleziono na terenie posesji.

Policjanci nie mieli żadnych wątpliwości, że należy on do sprawcy. Dzisiaj rano w Porębie kryminalni złożyli wizytę 22- latkowi, który od razu został zatrzymany. Usłyszał zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem. 22-letni mieszkaniec Myszkowa przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

KWP Katowice, 2 lipca 2021Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.