Miastowo - Portal Miast Polskich

Widowiskowy przykład totalnej bezmyślności za kierownicą

Elbląg

Każdy nietrzeźwy kierowca auta, jest potencjalnym zabójcą drogowym, ponieważ prowadzone przez niego rozpędzone auto jest niczym pocisk wystrzelony z działa. Przekonał się o tym kierowca osobówki w powiecie elbląskim, który nagrał szaleńczą jazdę bezmyślnego kierowcy "dostawczaka".

W czwartek (31.03.2022) około godz. 14:00 w miejscowości Dzierzgonka w powiecie elbląskim 65-letni mężczyzna nie zapanował nad prowadzeniem swojego peugeota partnera i zderzył się z barierą ochronną i niemal taranując inne auto nadjeżdżające z przeciwka.

Gdy na miejsce przyjechali policjanci okazało się, że kierujący jest nietrzeźwy. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Prowadząc pojazd zderzył się z bariera ochronną i otarł o jadące audi. W zdarzeniu na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 65-latka i ukarali go mandatem w wysokości 5 tysięcy złotych za spowodowanie kolizji.

Dodatkowo za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami.

KWP Olsztyn, 2 kwietnia 2022Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.