Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego bolesławieckiej jednostki policji ustalili i zatrzymali 3 osoby podejrzane o włamanie i kradzież samochodu osobowego z prywatnej posesji. Do przestępstwa doszło w nocy w jednej z miejscowości na terenie gminy Osiecznica.
Zdeterminowani złodzieje widząc, że samochód, który chcieli ukraść jest bez akumulatora zorganizowali swoje zasilanie
Policjanci ustalili miejsce gdzie zatrzymani ukryli swój łup i w kompleksie leśnym zabezpieczyli skradziony pojazd. Podejrzani usłyszeli zarzut dokonania wspólnie i w porozumieniu kradzieży z włamaniem.
Dodatkowo 23-latek, który kierował skradzionym pojazdem, odpowie za złamanie sądowego zakazu i jazdę pomimo cofniętych uprawnień, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Masz jakąś zabawną, wzruszającą albo dziwną historię związaną z lotniskiem? Wydarzyło się coś ciekawego podczas odprawy? Ktoś cię zaskoczył na lotnisku? A może wydarzyło się coś zupełnie nieprzewidywalnego? Opowiedz nam o tym!
Pomożemy