Miastowo - Portal Miast Polskich

Nie ustąpił pieszemu na pasach... mijając radiowóz

Busko-Zdrój

Szybka sprawiedliwość dopadła kierowcę z powiatu buskiego, który nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu na przejściu dla pieszych. Zrobił to w chwili kiedy przed pasami zatrzymał się jadący z naprzeciwka radiowóz. Sytuacje zarejestrowała policyjna kamera.

Policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego z buskiej komendy patrolowali wczoraj nieoznakowanym radiowozem wyposażonym w wideorejestrator teren miasta. Na ulicy Witosa zauważyli pieszego zbliżającego się do oznakowanego przejścia dla pieszych. Mundurowi zatrzymali radiowóz w celu umożliwienia mężczyźnie przejścia na drugą stronę ulicy.

Kiedy pieszy był na środku, tuż przed nim przejechał samochód. Policjanci natychmiast włączyli sygnały świetlne oraz dźwiękowe i ruszyli za sprawcą wykroczenia.

Po chwili zatrzymali do kontroli peugeota prowadzonego przez mieszkańca powiatu buskiego. Za nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu, funkcjonariusze nałożyli na kierującego mandat karny w kwocie 1500 złotych oraz 15 pkt.

TP, KPP Busko-Zdrój, 28 października 2022Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.