Miastowo - Portal Miast Polskich

Ukradli... ponad tonę łososia za 56 tys. zł

Ustka

Policjanci z Ustki zatrzymali 5 mężczyzn i jedną kobietę, którzy wspólnie kradli rybę z zakładu pracy. W sumie za aż 56 tysięcy złotych!

Usteccy policjanci ustalili, że na terenie jednego z zakładów pracy w powiecie słupskim ma miejsce kradzieży ryby. Do przestępstwa dochodziło we wrześniu br. Jak ustalili mundurowi, sprawcy ukradli 1040 kg łososia, co dało straty w wysokości 56 tys. zł.

Zajmując się tą sprawą, policjanci prowadzili szeroko zakrojone działania operacyjne, co skutkowało m.in. ustaleniem osób, które mają związek z przestępstwem.

Okazało się, że kradzieży dopuściło się 5 mężczyzn w wieku od 21 do 70 lat i kobieta w wieku 22 lat. Wszyscy zostali zatrzymani i przewiezieni do jednostki policji. Podejrzanym śledczy przedstawili zarzuty kradzieży.

Wkrótce wszyscy odpowiedzą za przestępstwo, które zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

KWP Gdańsk, 30 października 2020Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.