Miastowo - Portal Miast Polskich

Od początku lata ukradł aż 26 rowerów

Katowice

Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o kradzież kilkudziesięciu rowerów. Wcześniej był już zatrzymywany za rozbój, kradzieże z włamaniem i paserstwo. Przyznał się do kradzieży rowerów na masową skalę.

Łupem mężczyzny padały rowery pozostawione na klatkach schodowych lub w pomieszczeniach piwnicznych. Zatrzymany przez policję został osadzony w areszcie. W trakcie przesłuchania mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia.

Podejrzanego zatrzymali policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu katowickiej komendyw. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna od czerwca 2020 roku ukradł 26 jednośladów. Za kradzieże z włamaniem grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia.

KMP Katowice, 23 listopada 20202Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.