Miastowo - Portal Miast Polskich

Krótki pościg policyjny zakończony wypadkiem

Grudziądz

Kierowca postanowił nie zatrzymywać się do kontroli i podjął próbę ucieczki w kierunku węzła A1. Krótką brawurową jazdę zakończył na barierze energochłonnej.

W Wigilię (24.12.2020 r.) policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu, kontrolowali prędkość na ul. Peszkowskiego w Grudziądzu.

O godzinie 12.50 postanowili zatrzymać do kontroli samochód marki VW Golf, którego kierujący przekroczył dozwoloną prędkość o 38 km/h. Kierowca postanowił jednak nie zatrzymywać się do kontroli i podjął próbę ucieczki w kierunku węzła A1. Policjanci rozpoczęli pościg za kierowcą.

Po przejechaniu ok 2 km okazało się, że uciekinier swoją brawurową jazdę zakończył na barierze energochłonnej. Na szczęście jemu ani innym użytkownikom drogi nic się nie stało.

Po sprawdzeniu kierowcy okazało się, że ciąży na nim dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Jego sprawą zajmie się teraz Sąd Rejonowy w Grudziądzu.

KWP Bydgoszcz, 28 grudnia 2020Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!

© 

Copyright by Miastowo 2019-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.