Miastowo - Portal Miast Polskich

Schował się przed policjantami pod podłogą

Blachownia

Mieszkaniec Blachowni od 2 lat poszukiwany był 2 listami gończymi za uchylanie się przed alimentacją. Gdy częstochowscy stróże prawa zapukali do jego mieszkania, dosłownie zapadł się pod ziemię.

Policjanci z częstochowskiego Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób w ubiegłym tygodniu zatrzymali dwóch poszukiwanych listami gończymi, z których jeden schował się… pod podłogą.

Gdy częstochowscy policjanci poszukując mieszkańca Blachowni weszli do jego mieszkania przystąpili do oględzin wnętrza. Podczas sprawdzania pomieszczeń, ich uwagę przykuła komoda.

Gdy ją przesunęli, pod wykładziną znaleźli właz, prowadzący do niewielkiego pomieszczenia piwnicznego. To właśnie tam ukrył się poszukiwany 40-latek. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi prawie 2 lata.

Tego samego dnia, tym razem na terenie województwa opolskiego, częstochowscy stróże prawa zatrzymali 37-latka, który od 2 lat ukrywał się poza granicami kraju. Mężczyzna za fałszerstwo trafił już do więzienia na 5 miesięcy. Ma jeszcze do odbycia karę za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Na 14 dni trafi do tymczasowego aresztu, a o jego losie zadecyduje sąd.

KMP Częstochowa, 26 stycznia 2021



Wylosuj inne miasto

Kliknij w przycisk wyżej i poznaj jedno z polskich miast!





© 













Copyright by Miastowo 2019-2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Stosujemy Cookies.

Wybierz miasto: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Tarnów, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zielona Góra... wszystkie miasta.

Miastowo na YouTube oraz Facebook, Instagram i Twitter.